POZIV ZA MEDIJE – Zamjenik šefa delegacije EU Sinno u posjeti EDUS-u

Zamjenik šefa Delegacije Evropske unije u Bosni i Hercegovini, Khaldoun Sinno, posjetit će trenutno aktivne grupe za rad s djecom s poteškoćama u razvoju, koje vodi nevladina organizacija EDUS – Edukacija za sve. Pozivaju se svi predstavnici medija da proprate ovu posjetu, koja će se održati u četvrtak, 21.09.2017. u 10:30, u prostorijama u kojima EDUS provodi ovaj program (Treći sprat, O.Š. Vladislav Skarić, Terezije 48, Sarajevo).

Tom prilikom, zamjenik šefa Delegacije EU Sinno će se također upoznati sa kampanjom “Gdje je moja škola?”, koju je početkom ove školske godine pokrenuo Savjet roditelja EDUS-a, kako bi skrenuli pažnju na potrebu za boljom institucionalnom podrškom programu intenzivnog rada sa djecom s poteškoćama u razvoju, u okvirima kvalitetnijeg sistemskog rješenja za obrazovanje i podršku ove djece.

Izjave za medije će biti upriličene po završetku posjete.

This entry was posted in Novosti.

Vezani članci