“Gdje je moja škola?”, na TV Pink BH, u emisiji “U pola pet” sa pitanjem “U čemu je problem?”

Danas su članovi Savjeta roditelja EDUSa bili gosti emisije “U pola pet”, TV kuće Pink BH, na temu kampanje “Gdje je moja škola?”.

Ovom prilikom istaknut je problem u kojem su se našla djeca sa poteškoćama u razvoju početkom ove školske godine u Kantonu Sarajevo, prezentirana rješenja, te argumentacija za ista. Poseban fokus je stavljen na inkluziju osoba sa poteškoćama u društvo u kojem živimo.

Prvi put na TV stanicama prikazan je i video kampanje pod nazivom “U čemu je problem?”, prezentiran web site kampanje: www.gdjejemojaskola.ba, Facebook page “STOP Diskriminaciji: Gdje je moja škola?“, te vizual kampanje.

Ne propustite pogledati današnje izdanje emisije “U pola pet”, a koju u potpunosti prenosimo.

Hvala TV Pink BH na prilici i pozivu na gostovanje!

#GdjeJeMojaSkola

Vezani članci